Krūmai – namo

Pirmas šį sezoną apsilankymas medelyne įvykdytas. Peržiem rinkau augalų sąrašą – tų, kurie pavasarį turėtų rasti vietas ir įsikurti. Juolab, kad kieme gavau tuščios vietos, kur „kas nors galėtų augti“. Užuomina suprasta.  Žinoma, norai ne visad sutampa su turimomis sąlygomis. Ieškoma kompromiso… Ir labai pasiseka, jei viską ar bent didžiąją dalį randi vienoje vietoje ir nereikia bildėti duobėtais kaimų keliukais iki atokiai įsikūrusių medelynų.  Nors tai, žinoma, savaip žavu.

Atvažiavome į Juragius kaip tik tądien, kai laukuose maišelius gainiojo vėjas. Darbuotojai iš šiltnamių ir sandėlio lauk nešė atspariausius augalus ir rikiavo, o vėjas čia pat vertė viską ant šono.

Kad mūsų nenuneštų kaip tų maišelių, pasiūlė nutūpti šiltnamyje, kur jau budinėjo kai kurios daugiametės. Žinoma, alūnės nuspalvino visą tą dar kuklų vazonėlių paradą.

Labai neskubėjome iš ten išeiti. Ypač, kad augalai buvo užsakyti, bet nebuvo surinkti. Tad tetutė važinėjo iš vieno medelyno kampo į kitą, o mes ganėme akis. Neatsispyrėme, kelis žiužius išsirinkome papildomai (gudru uždaryti pirkėjus šiltnamyje ilgam laikui). Nuotraukos darytos kaip slapta kamera.

Taigi „žiužiai“, kurių negalėjome palikti – šilokas ir kelios šilropės. Taip pat namo atkeliavo:

Didbambukis
Raukšlėtasis putinas MOLLY SCHROEDER
Pūkenis europinis YOUNG LADY
Lanksva japoninė SPARKLING CHAMPAGNE
Rododendras (azalija) SCHNEEPERLE
Rododendras CUNNIGHAMS WHITE
Azalija CANNONS DOUBLE
Tiek skambių vardų. O kitą savaitgalį – paroda „Ką pasėsi?“ Sėsim sėsim ir kaip tik vienam gražiam projektui šiuo metu padedame viską pasiruošti šiai parodai. Apie visa tai – jau netrukus.

Dar paskaitykite čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.