Vasaros šviesa ir šešėliai

Peržiem šildžiausi keliais saldžiai šviesiais vaizdeliais, praktiškai nuolat sirgau arba ką nors slaugiau sergantį namuose. Bet DABAR viskas lai būna kitaip. Po daugelio savaičių aš vėl mėgaujuosi darbingais pusdieniais tyliuose namuose, tik retkarčiais išleisdama pasibėgioti šunis.

Ant palangės jau sudygo pomidorai ir šantros, kelios dėžutės gėlių sėklų stratifikuojamos šaldytuve. Paparčius ir palmes patraukiau toliau nuo lango. Lauko augalai užsakyti, o pirmadienį iš Kretingos atkeliaus cidonijų sodinukai. Sugalvojau, kur bus čiobrelių kalnelis…

Viena, kas tebeprimena žiemą – ant senosios obels tebekabančios lesyklėlės. Dabar čia paukščių gausiau nei bet kada. Ir dabar stebiu pilnus krūmus paukščiukų.

O čia atsiminimas, prakybojęs darbalaukyje visą žiemą. Metas jam bėgti į lauką ir skleisti šviesą. Palangos miesto botanikos parkas ir jo oranžerija praėjusią vasarą labai pradžiugino skleidžiama meile augalams. Nors domėjimasis dvarų kultūra – labiau mano mamos hobis, bet šio erdvės ir ilgi šešėliai man labai imponuoja.

Nors oranžerija – nedidutė, bet ekspozicija prižiūrima labai rūpestingai.

Sukulentų ir kaktusų kampas.

Dar paskaitykite čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.