Deivė Lada norą išpildys lapkritį

Kaip nuostabu, kad yra žmonių, kurie sukuria didžiulius sodus ir parkus ne tik sau, bet ir visiems. Kai pirmą kartą nuvykome į Baltų mitologijos parką Sausdravuose, prieš tai buvome Japoniškame sode, esančiame visai netoliese. Ir tas kontrastas padėjo pajausti, koks artimas yra tas miške vingiuojantis parkas, koks jis gyvas, koks darnus.

Žinoma, japoniškasis kuriamas viduryje laukų. Kaip ir kiekvienam dirbtiniam reiškiniui, jam reikia jėgos, sėkmės ir laiko. Baltiškasis tuo metu jau turi struktūrą, žalumą, pavėsius ir… Jame savo vaikams aš galu sekti pasakas, sūpuoti juos patrakusiose sūpuoklėse, žaisti slėpynių ir aiškinti apie tai, kokia pasaulių sandara.

Parko takai išdėstyti verpstės principu. Prie kiekvienos dievybę vaizduojančios skulptūros pateiktas išsamus aprašymas. Todėl net nieko neišmanantiems apie baltų mitologiją, čia nebus liūdna.

Šįkart atradome ypatingą tiltą į dausas. Perėjęs juo iš žemės, pakeliui netenki visų savo turtų ir ateini švarutėlis, laisvutėlis.

O štai čia sūpuoklių kampelis. Gerai, kad besisukdami galvų neišmėtėme.

Parke sutikome dar dvi šeimas, tad vieni kitiems netrukdėme. Kas mėgsta ant kiekvieno kampo pozuoti, čia taip pat iki soties turėtų ką veikti.

Taigi vaikštai po parką miške, nežinodamas, kas laukia už gudriai pasukto takelio, tuo pačiu mokaisi ir džiūgauji, kaip gerai, kai gerai. Beje, parke yra deivės Lados skulptūra. Vadovaujantis instrukcijomis galima jos paprašyti, kad išpildytų karščiausią troškimą. Taip jau sutapo, kad mūsų šeimos troškimą deivė pažadėjo išpildyti lapkritį. Pamatysim.

Dar paskaitykite čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.